Hlavná stránka


 

V Ý S L E D K Y

 

   4.liga Spiš-Gemer:                              8.kolo

 

  STK Gemerská Poloma A  -  STO BBF Sišská Nová Ves  B                            6 : 12

 body - Trojan M.3 / 1,5 , Leitner W. 2,5 / 2 , Trojan J. 0,5 / 4 , Černický M. 0 / 4,5

          - Barč 3,5 , Schrotter 3, Vartovník 3, Pavľák 2,5

 

          Po 8.kole sme na 2.mieste.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

    5.liga Gemer                                         7.kolo

 

  ŠK Jablonov n/T  B  -  STK Gemerská Poloma  B                                              14 : 4

  body - Verkin 4,5 , Herczeg At. ml 4,5 , Bartók 2,5 , HerczegAn. 2,5

           - Černický M. 2 / 2,5 , Baláž Š. 1 / 3,5 , Černická A. 1 / 3,5 , Ďurán M. 0 / 4,5

 

       Po 7.kole sme na 7.mieste.

 

 

 

 

 

 


 

P O Z V Á N K A

 

  4.liga Spiš - Gemer                        8.kolo

  STK Gemerská Poloma A  -  STO BBF Spišská Nová Ves B

  27.11.2016  - nedeľa - 10.00 hod   Telocvičňa pri ZŠ Gemerská Poloma   

 

 

  5.liga Gemer                                     6.kolo

  ŠK Jablonov n/T  B  -  STK Gemerská Poloma B

  25.11.2016  -  piatok  -  18.00 hod   Telocvičňa pri ZŠ Jablonov n/T

 

 

 


 

V Ý S L E D K Y

 

  4.liga Spiš - Gemer                    7.kolo

  STŠK Obec Hrabušice  -  STK Gemerská Poloma A                                      4 : 14

  body - Tkáč S. 4

           -  Trojan M. 3,5 / 1 , Leitner W. 3,5 / 1, Trojan J. 3,5 / 1, Černický M. 3,5 / 1

 

  Po 7.kole sme na 1.mieste.

 

  5.liga Gemer                               5.kolo

  Tatran Betliar  -  STK Gemerská Poloma B                                                    13 : 5

  body - Teraj M. 4,5 , Šebesta P. st 3,5 , Árvay Ľ. 3,5 , Lipták O. 1,5

            - Černický M. 2 / 2,5 , Baláž Š. 2 / 2,5 , Černická A. 1 / 3,5 , Gajdoš J. 0 / 2,5 , Tengely M. 0 / 2

 

                                                       6.kolo

 

  STK Gemerská Poloma B  -  S.T.K. Plešivec B                                              7 : 11

  body - Černický M. 3,5 / 1, Baláž Š. 1,5 / 3, Gajdoš J. 1,5 / 3, Černická A. 0,5 / 2, Ďurán M. 0 / 2

            -  Bakoš P. 4, Lipták D. 3, drenko Sz. 3, Molnár Ľ. 1

  

    Po 6.kole sme na 8.mieste.

 

 

 

 

 

 

 


 

V Ý S L E D K Y

 

    4.liga Spiš-Gemer                  6.kolo

 

  STK Gemerská Poloma A - ŠK Harichovce                                    11 : 7

  body - Trojan M. 3,5 / 1 , Leitner W. 3 / 1,5, Černický M. 3 /1 , Trojan J. 1 / 1,5 , Baláž Š. 0,5 / 2

            - Lizanec 4,5 , Hrušovský 1,5 , Mlynarčík 1

 

                                                                                      

    Po 6.kole sme na 1.mieste                  6     5     0     1         69 : 39         16

 

                                                                                                                                                                      

 Úspešnosť jednotlivcov :    2.miesto          Trojan  Michal                              24     21      3        87,50 %

                                                 8.                     Leitner  Walter                             24     18      6        75,00 %

                                                23.                    Černický  Maximilian                  24     13     11       54,17 %

                                                24.                    Trojan  Jozef                                21     11    10       52,38 %

                                                  -                       Černická  Anna                            1       0      1            -

                                                  -                       Baláž  Štefan                                2       0      2            -   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

    2.liga starší žiaci                                       4.turnaj  Letanovce

 

                                                   skupina                                                             pavúk

 

   Tengly Matej                -        Németh                0 : 3                                  -    Kapusta                   3 : 0

                                         -        Mušuta                 1 : 3                                  -    Klúčarová                3 : 0

                                         -        Valuš                     3 : 0                                 -    Demény                   3 : 1

                                                                                                                         -    Ferenčík                   3 : 0

                             v skupine  3.miesto                                                   konečné 17.miesto

 

    Ferenčík Matúš           -        Kremnický            0 : 3                                  -  Jaroš                         3 : 0

                                          -        Nemčíková           1 : 3                                  -  Kozáková                 3 : 1

                                          -        Hodák                    3 : 1                                 -  Olšavský                   3 : 1

                                                                                                                          -  Tengely                       0 : 3

                              v skupine  3.miesto                                                   konečné  18.miesto

  

     Blaško  Marek            -        Slamená                 0 : 3                                 -  Kacviský                  3 : 2

                                          -        Fabišík  Lukáš       1 : 3                                  -  Demény                   0 : 3

                                          -        Jaroš                      3 : 0                                  -  Klúčarová                0 : 3

                                                                                                                            -  Lengvarský              0 : 3

 

                            v skupine   3.miesto                                                       konečné   24.miesto

 

    Družstvo      4.turnaj          6.miesto     3 body                

 

                     po 4.turnaji         5.miesto     15 bodov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

V Ý S L E D K Y

 

  4.liga Spiš-Gemer                               5.kolo

 

  S.T.K. Plešivec - STK Gemerská Poloma A                                      8 : 10

  body - Nemčok 3,5 , Bakoš P. 2,5 , Bakoš N. 1,5

            - Černický M. 3 / 1,5 ,  Trojan M. 3 / 1,5 , Leitner W. 3 / 1,5 , Trojan J. 1 / 2,5 , Černická A. 0 / 1

                                                                                                                  

       Po 5.kole sme na 2.mieste                       5      4      0      1          58 : 32           13

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  5.liga Gemer                                       4.kolo

 

  STK Gemerská Poloma B - ŠK Henckovce B                                    9 : 9

  body - Černická A. 4,5 / 0 , Černický M. 2,5 / 2 , Gajdoš J. 2 / 2,5 , Ďurán M. 0 / 4,5

            - Zagiba J. 3, Murza 3, Fafrák I. 1,5 , Fafrák S. 1,5

 

  Po 4.kole sme na 5.mieste                        4      2      1      1          38 : 34              9

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  6.liga Gemer                                         4.kolo

 

  STK Sokol Krásnohorské Podradie - STK Gemeská Poloma C                  18 : 0

 body - Bollo 3,5 , Skokan 3, Hatala 3, Gaži 3, Mate 0,5 , 5 x wo

           - Tengely M. 0 / 4,5 , Ferenčík M. 0 / 4,5 , Blaško M. 0 / 4 

 

  Po 4.kole sme na 10. mieste                  4     0      0      4                7 : 65              4

 

 

 

 


 

 

  4.liga  Spiš - Gemer                  4.kolo

 

             STK Gemerská Poloma A - OŠK Arnutovce                      12 : 6

  body - Leitner W. 4,5 / 0, Trojan M. 4 / 0,5 , Trojan J. 3,5 / 1 , Černický M. 0 / 4,5

            - Farkašovský T. 2,5 , Dzurilla 1,5 , Gardošík 1, Klein 1

 

    Po 4.kole sme na 2.mieste.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

V Ý S L E D K Y

  Dohrávka

   6.liga Gemer - 2.kolo:  MSTO Dobšiná B - STK Gemerská Poloma C                        17 : 1

                             body - Leško 3,5 , Hlaváčik 3, Molčan 3, Polanecká 2,5 , 5 x wo

                                       - Ďurán M. 1 / 3,5 , Tengely M. 0 / 4,5 , Ferenčík M. 0 / 4,5

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  6.liga Gemer - 3.kolo: STK Gemerská Poloma C - ŠKST Slavošvce                           0 : 18

                           body - Tengely M. 0 / 4,5 , Ferenčík M. 0 / 4,5 , Blaško M. 0 / 4,5

                                     - Gecelovský M. 3,5 , Benčko M. 3,5 , Boldi N. 3, Kliment 3, 5 x wo

 

     Po 3.kole sme na 10.mieste.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

   5.liga Gemer - 3.kolo:  MSTO Dobšiná A - STK Gemerská Poloma B                          14 : 4

                            body - Lenkey M. 4,5 , Čarnoký 4,5 , Záhoranská 3,5 , Hutník 1, Lenkey V. 0,5

                                      - Černický M. 2 / 2,5 , Baláž Š. 1 / 3,5 , Černická A. 1 / 3,5 , Ďurán M. 0 / 4,5

 

    Po 3.kole sme na 5.mieste.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  2-liga žiaci skupina Spiš - Gemer            3.turnaj            Hrabušice

 

  Jednotlivci:                    Skupina                                                                       Pavúk  

                        Tengely Matej  -  Frankovič               3 : 0                          - Kremnický                1 : 3

                                                  - Hodák                      3 : 0                           - Jozefčák                   3 : 0

                                                  - Bartok                      0 : 3                           - Kandra                      3 : 0

                                                                                                                        - Fabišík Ľ.                  3 : 2

                                                                 Obsadil - 9.miesto

 

 

                      Ferenčík Matúš - Lengvarský               2 : 3                          - Vizina                        3 : 0

                                                  - Kacvinský                  2 : 3                          - Pollák                       3 : 2

                                                  - Gabriš                         0 : 3                          - Klúčarová                1 : 3

                                                                                                                          - Bartoš                     3 : 2

 

                                                                 Obsadil - 19.miesto

 

    Družstvá  3.kolo:

 

        1.STO Letanovce                       1     65     8

        2.OŠK Betlanovce                      1     53     7

        3.ŠKST Spišské Vlachy             1     47     6

        4.BBF Spišská Nová Ves           1     33     5

        5.STŠK Obec Hrabušice            1     27     4

        6.Geológ Rožňava                      1     24     3

        7.STK Gemerská Poloma         1     23     2

        8.Oriešky Lieskovany B             1     22     1

 

 

        Tabuľka po 3.kole

 

       1.OŠK Betlanovce                       3     177     23

       2.STO Letanovce                         3     164     21

       3.ŠKST Spišské Vlachy               3     138     18

       4.STŠK Hrabušice                        3     100     12

       5.STK Gemerská Poloma           3       94     12

       6.BBF Spišská Nová Ves             2       73     10

       7.Geológ Rožňava                        3       58       7

       8.Oriešky Lieskovany B               3       44       4

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 


 

V Ý S L E D K Y

 

                  2.liga starší žiaci  -  2.turnaj  Gemerská Poloma

 

 

                                              Skupina:                                                                         Pavúk:

  Jednotlivci:  Tengely Matej - Popadič              3 : 0                                          - Kremnický            0 : 3

                                                 - Slamená              3 : 0                                          - Fabišík Ľuboš      1 : 3

                                                 - Fabišk Lukáš      1 : 3                                          - Jozefčák               3 : 0

                                                 - Melničuk              3 : 1

   V skupine 2.miesto.                                                                                    Konečné 7.miesto.

 

                     Ferenčík Matúš - Vizina                   3 : 0                                          - Bakoš                   3 : 2

                                                 - Mrkvica                0 : 3                                          - Bernát                  3 : 1

                                                 - Gabrišová            0 : 3                                          - Gabrišová            0 : 3

                                                 - Fabišík Ľuboš      0 : 3

   V skupine 4.miesto.                                                                                     Konečné 10.miesto

 

                        Blaško Marek - Greš                      3 : 2                                          - Gábrišová              0 : 3

                                                 - Kremnický            0 : 3                                          - Klučarová              0 : 3

                                                 - Jozefčák               0 : 3                                          - Bakoš                     0 : 3

                                                 - Bakoš                    0 : 3

    V skupine 4.miesto.                                                                                     Konečné 16.miesto.

 

     Družstvo 2.turnaj - 3.miesto.                                       Po 2.turnaji - 4.miesto.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

4.liga Spiš - Gemer

 

  3.kolo:  STK Gemerská Poloma A  -  Geológ Rožňava C                                  8 : 10

     body - Trojan M. 3, Černický M. 3, Leitner W. 1,5 , Trojan J. 0,5

               - Gallo J. ml 3, Minčev I. 2,5 , Gallo P 2,5 , Gallo J. st 2

 

  Po 3.kole sme na 3.mieste      2 víťazstvá     1 prehra              36 : 18            7 bodov.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

5.liga Gemer

 

  2.kolo:  STK Gemerská Poloma B  -  STK Baník Rakovnica A                       12 : 6

     body - Baláž Š. 4, Černický M. 3,5 , Černická A. 2,5 , Ďurán M. 2

               - Lesňák 3,5 , Blahút 2,5

 

   Po 2.kole sme na 1.- 2.mieste    2 víťazstvá       0 prehry             25 : 11          6 bodov.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

6.liga Gemer

 

  2.kolo:  MSTO Dobšiná B  -  STK Gemerská Poloma C   preložené na 20.10.2016.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 


 

P O Z V Á N K A

 

   2.liga starší žiaci:

 

 2.turnaj v Gemerskej Polome dňa 15.10.2016 / sobota / v telocvični ZŠ začiatok o 8.45 hod.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

   4.liga Spiš-Gemer

 

 3.kolo            STK Gemerská Poloma A - Geológ Rožňava C

                       16.10.2016 / nedeľa / o 10.00 hod telocvičňa ZŠ

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

     5.liga Gemer

 

  2.kolo           STK Gemerská Poloma B - STK Baník Rakovnica A

                       14.10.2016 / piatok / o 18.00 hod telocvičňa ZŠ

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

     6.liga Gemer

 

  Zápas 2.kola MSTO Dobšiná B - STK Gemerská Poloma C preložený na 20.10.2016 / štvrtok / o 17.00 hod v Dobšinej.

 

 

 

 

 

 


 

4.liga Spiš - Gemer

 

  2.kolo:  TJ Baník Mlynky - STK Gemerská Poloma A                      6 : 12

  body - Koutek F. 2,5 , Kochan V. 2, Bohm R. 1,5

           - Leitner W. 4,5 , Trojan M. 4, Trojan J. 2,5 , Černický M. 1

 

  Po 2.kole sme na 1.mieste.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

5.liga Gemer

 

  1.kolo:  ŠKST Gočovo - STK Gemerská Poloma B                           5 : 13

  body - Bobrík J. 2,5 , Rybár M. 2, Rochfaluši V. 0,5

            - Černický M. 4, Baláž Š. 3,5 , Černická A. 3, Ďurán M. 2,5

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

6.liga Gemer

 

  1.kolo:  STK Gemerská Poloma C  -  STK Kras Silica                        6 : 12

  body - Rochfaluši M. 4,5 , Tengely M. 1,5

            - Farkas L. 3,5 , Kovács A. 3,5 , Dely A. 3, Bodnár R. 2

 

 

 

 

 


 

4. L I G A   M U Ž I   S P I Š - G E M E R

 

      Úspešný vstup do novej sezóny:

 

      STK Gemerská Poloma A  -  AŠK Mária Huta  B                             16 : 2

      body - Trojan Michal  4,5 , Tojan Jozef  4,5 , Leitner Walter  3,5 , Černický Maximilian   3,5

                - Muličák  2

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 2.kolo:  TJ Baník Mlynky  A  -  STK Gemerská  Poloma  A

               dňa 9.10.2016 / nedeľa /  o 10.00 hod  telocvičňa  Základnej školy Mlynky - Biele Vody

 

 

 


 

2. L I G A   S T A R Š Í   Ž I A C I

 

  1.turnaj Spišské Vlachy - výsledky jednotlivci:

 

 Skupiny:

 

  Tengely Matej -  Fabišík Lukáš                                      1 : 3

                              Kacvinský                                            3 : 2

                              Kremnický                                           0 : 3

                              Melničuk                                              3 : 0

                              Vizina                                                   3 : 0

   V skupine obsadil 3.miesto.

 

  Blaško Marek  - Gabriš                                                  0 : 3

                              Bartoš                                                  0 : 3

                              Mrkvica                                                0 : 3

                              Nemčíková                                           0 : 3

                              Olšavský                                              0 : 3

  V skupine obsadi 6.miesto.

 

  Pavúk:

 

 Tengely Matej - Olšavský                                              3 : 1

                            Fabišík Luboš                                      3 : 1

                            Bartoš                                                   3 : 2

 

 Blaško Marek - Vizina                                                    3 : 2

                            Kacvinský                                             1 : 3

                            Melničuk                                               2 : 3

 

  Konečné umiestnenie :  jednotlivci   -    7.miesto   Tengely Matej       18 bodov

                                                                     16.miesto   Blaško Marek       10 bodov

 

                                           družstvá       -   6.miesto   STK Gemerská Poloma    18 + 10 = 28          3 body

 

 

 

 

 

                                           


 

P O Z V Á N K A

 

  Na prvé majstrovské zápasy  2016/2017:

 

  4.liga Spiš-Gemer 

 

  1.kolo:    STK Gemerská Poloma A  -  AŠK Mária Huta B

                 dňa  2.10.2016 / nedeľa / o  10.00 hod v telocvični pri ZŠ

 

 

  5.liga Gemer

 

  1.kolo:   ŠKST  Gočovo  -  STK Gemerská Poloma  B

                 dňa 7.10.2016 / piatok / o 18.00 hod Kultúrny dom Gočovo

 

 

  6.liga Gemer

 

  1.kolo:  STK Gemerská Poloma  C  -  Kras Silica

                dňa 7.10.2016 / piatok / o 18.00 hod telocvičňa pri ZŠ

 

 

 

 

 

 

 


 

P r í p r a v n é     z á p a s y:

 

 

  STK Gemerská Poloma A   -   S.T.K. Plešivec  A                        16 : 2

  body - Trojan M. 4,5 , Černický M. 4,5 , Trojan J. 3,5 , Leitner W. 3,5

            - Nemčok F. 1, Drenko Sz. 1

 

 

  STK Gemerská Poloma  B   -   S.T.K.  Plešivec  B                         10 : 8

  body - Baláž Š. 4,5 , Murza Š. 4,5 , Ďurán M. 1

            - Lipták D. 2,5 , Bósa 2,5 , Šofranko 2, Molnár 1

 

 

 

 

 

 

 

 


 

      

T U R N A J  D R U Ž S T I E V  v  P L E Š I V C I

 

 

    Skupina D :

 

STK Gemerská Poloma - Krásnohorské Podhradie                         3 : 0

body – Trojan J. 1,5 , Trojan M. 1, Leitner W. 0,5

 

STK Gemerská Poloma - Gočovo A                                                    3 : 1

body – Leitner W. 1, Trojan M. 1, Trojan J. 1

 

STK Gemerská Poloma - SŠK Poproč                                                3 : 0

body – Leitner W. 1,5 , Trojan M. 1, Trojan J. 0,5

 

Obsadili sme 1.miesto.

 

    Štrťfinále:

 

STK Gemerská Poloma - TJ Metabond Tornaľa                                3 : 0

body – Leitner W. 1,5 , Trojan M. 1, Trojan J. 0,5

 

    Semifinále:

 

STK Gemerská Poloma - ŠK Henckovce                                           1 : 3

body – Leitner W. 0,5 , Trojan J. 0,5

 

    o 3.miesto:

 

STK Gemerská Poloma - Tatran Betliar                                              3 : 2

body – Leitner W. 1,5 , Trojan M. 1, Trojan J. 0,5

 

Obsadili sme 3.miesto.

 

 

 

 

 

 

 


 

P O Z V Á N K A    N A    T U R N A J    V O J Č I C E

 

 

  Nominácia: Trojan Michal, Leitner Walter, Trojan Jozef, Černický Maximilian / Baláž Štefan /

 

 Sú dve možnosti: - 1. odchod v piatok večer, spoločenské posedenie, sobota turnaj a domov

 

                                 - 2. odchod v sobotu na turnaj, po turnaji posedenie, nocľah, v nedeľu domov

 

 

 Usporiadateľ:  ŠKST Sokol Vojčice

                           Telocvičňa Základnej školy Vojčice

                            17.9.2016

 

 Kategórie: - dvojhra mužov

                    - štvorha mužov

 Štartujú najviac štyria hráči pozvaného klubu.

 

 Systém hry:  - skupinový

                        - vyraďovací

 

 Prezentácia:  9.00 - 9.45 hod

 

 Zahájenie:       10.00 hod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

P O Z V Á N K A    N A    T U R N A J    D R U Ž S T I E V   P L E Š I V E C

 

 

  Prihlásené A družstvo - Trojan Michal, Leitner Walter, Trojan Jozef, Černický Maximilian, / Baláž Štefan /

 

  V prípade účasti B družstva / rozhodne organizátor / - B družstvo - Černický Max., Černická Anna,Romok Ondrej,

                                                                                                                       Ďurán Miloslav

 

 

 

PROPOZÍCIE TURNAJA

 

TOP TEAMS CUP 2016

 

                                     2. ročník

 

Usporiadateľ: Stolnotenisový klub Plešivec (S.T.K. PLEŠIVEC)

 

Termín: 3. september 2016 – prezentácia o 8:00 hod.

 

Miesto: telocvičňa ZŠ Plešivec slovenská, hrať sa bude na 4 stoloch

 

Vklad: 10 eur/družstvo – v štartovnom je zahrnuté občerstvenie, guláš pre každého

 

účastníka turnaja; štartovné sa uhradí v deň konania turnaja priamo na mieste;

 

Kategória/Súpiska: družstvo mužov/žien (príp. kombinácia);

 

súpiska družstva na celý turnaj: 3 - 5 hráčov

 

Počet účastníkov: max. počet 16 družstiev rozdelených do 4 skupín A-D.

 

Usporiadateľ má možnosť postaviť viac ako 1 družstvo, a vyhradzuje si právo pozvať

 

aj družstvá z iného OSTZ, ObSTZ alebo zo zahraničia, ako kt. OSTZ je usporiadateľ

 

Hrací systém: Olympijský systém - max. 5 zápasov (4x dvojhra a 1x štvorhra);

 

3 - členné družstvá bez možnosti striedania. Striedanie je umožnené iba v prípade

 

zranenia hráča. Zranený hráč už nemôže zasiahnuť v ďalšom priebehu turnaja.

 

Každý hráč v družstve môže v 1 stretnutí odohrať max. 2 zápasy (2 dvojhry alebo 1

 

dvojhru a 1 štvorhru);

 

družstvo sa stáva víťazom stretnutia ak získa 3. bod (3:0, 3:1, 3:2/

 

 

 

 

Domáci A - Hostia X

------------------------------------------

1. A - X

2. B - Y

 

3. štvorhra C , A alebo B - Z , X alebo Y

 

4. B alebo A - Z

 

5. C - Y alebo X

 

1.fáza skupinová:

 

- 4 skupiny (A-D) po 4 družstvách;

 

- každé družstvo odohrá 3 stretnutia, poradie zápasov podľa Bergerovej tabuľky;

 

- družstvo umiestnené na 1. resp. 2. mieste v skupine, postupuje do ďalšej fázy;

 

družstvo umiestnené na 3. resp. 4. mieste v skupine, končí na turnaji;

 

- pri zhodnom počte bodov bude o vyššom umiestnení rozhodovať:

 

1. vzájomný zápas

 

2. skóre

 

- do skupín budú družstvá žrebované z jednotlivých košov po dohode zúčastnených družstiev

 

- v skupinovej fáze sa nemôžu stretnúť v jednej skupine dve družstvá z toho istého klubu

 

2.fáza – playoof:

 

- najlepších 8 družstiev umiestnených na 1. resp. 2. mieste v 4 skupinách

 

- K.O. systém: 4-finále, Semifinále, Finále resp. Zápas o 3. miesto

 

Vyhodnotenie: družstvá umiestnené na 1. - 3. mieste získajú hodnotné poháre a iné vecné ceny.

 

 

 

Ing. František Nemčok

 

STOLNOTENISOVÝ KLUB

 

PLEŠIVEC

 

 

 

 

 


 

P O Z V Á N K A   N A  Č L E N S K Ú   S C H ô D Z U

 

Dňa: 27.07.2016

 

Miesto: Podsúlová

 

Čas: začiatok o 15.00 hod  / dojednáme telefonicky /

 

Doprava: individuálna

 

                                                                                  výbor STK

 

 

 

 

 


 

VÝBOROVÁ  SCHôDZA                                                      06.07.2016

 

  Účasť:  Galajda J., Troja J. st, Černický M. st

 

  Výbor prejednal a schválil:

 1. Členská schôdza bude dňa 27.07.2016 o 15.00 hod na Podsúlovej + guláš

 2. Zmena podpisového vzoru účtu v OTP Banke - namiesto Romoka O. bude Černický M. st

 3. Schválil členské na kalendárny rok pre klub 5 E, prihlášku podať do členskej schôdze, členské zaplatiť do 31.08.2016

      do pokladni, poverený Galajda -  zistiť spôsob platby členského pre SSTZ / 5 E na 5 rokov za člena / a spôsob

      nahlasovania členov do databázy SSTZ

 4. Prejednal zmeny v Prestupovom a Registračnom poriadku - malé kluby, ktoré si vychovávajú  hráčov nie sú vôbec

     chránené keď nemajú zmluvu z hráčom

 5. Návrh - zmluva medzi klubom a hráčom o amatérskom bezodplatnom vykonávaní športu

                - stravné alebo štartovné na zápas / zistiť platenie odvodov pri štartovnom / - 5 E

 6. Berie na vedomie oznámenie ŠK Henckovce o prestupe Žúdela

 7. Schválil súťaže - muži - 4.liga Spiš-Gemer, 5.liga Gemer, 6.liga Gemer ?, 2.liga žiaci

 8. Dojednať z Geológom hráčov - Baláž Š., Kováč J.... - Galajda

 9. Doprava na zápasy - možnosť zmluva z autodopravcom - majiteľ momentálne  zahraničí - Galajda

10. Tréningy - možnosť Podsúlová - treba 1 stôl - zabezpečiť prevoz

11. Osloviť sponzorov - Mastenec, Kristof dresy pre žiakov - Galada, Trojan

12. Zmenu stanov zaslať na MV - Galajda, Černický

13. Vyriešiť čiastočné zatemnenie telocvične - návrh lanko a čierná fólia

14. Hráčský káder doriešiť na členskej schôdzi

 

                                                                                                               Galajda Juraj

                                                                                                               predseda STK

 

 

 

 

 

 


 

  P R Í P R A V N Ý     Z Á P A S                                          

    24.6.2016

   

  STO Dobšiná  -  STK Gemerská Poloma       10 : 8

  body- Lenkey M. 4,5 , Čarnoký P. 3,5 , Hlaváčik 1, Lenkey V. 0,5 , Hutník 0,5

          - Trojan J. 3, Trojan M. 2, Černický 2, Ďurán 1

 

 

 

 


 

                      VALNÉ   ZHROMAŽDENIE   KLUBU                                    14.05.2016

 

Dňa 14.05.2016 sa v priestoroch sály kultúrneho domu uskutočnilo valné zhromaždenie klubu.

Pozvaných 20 delegátov, prítomných 12 delegátov - valné zhromaždenie bolo uznášania schopné.

Schválilo - program, rokovací a volebný poriadok, voľba volebnej / návrhovej,mandátovej / komisie.

 Predseda klubu predniesol návrh zmeny stanov, ktoré sa musia prispôsobiť novému zákonu o športe, ktorý platí od 1.1.2016,

návrh s malými pripomienkami bol schválený.

V správe o činnosti klubu, ktorú predniesol predseda klubu za obdobie 2012/2016 poukázal na výsledky družstiev mužov

v súťažiach 4.liga Spiš-Gemer, 5.liga Gemer, 6.liga Gemer.

 

 4.liga Spiš-Gemer

    A družstvo          2013/2014    7.miesto,   jednotlivci - 12. Ďuríček M., 13. Leitner W., 25. Baláž Š., 32. Trojan M.                                  2014/2015     5.miesto,   jednotlivci - 21. Leitner W., 25.Baláž Š., 26. Trojan M., 42. Trojan J.

                                2015/2016     5.miesto    jednotlivci - 3. Trojan M., 20. Leitner W., 30. Trojan J., 34. Baláž Š., 42. Černický M.

 

 5.liga Gemer:

     A družstvo 2012/2013   9.miesto   jednotlivci - 24. Bernáth M., 39. Černický M., 29. Ďurán M., 61. Černická A.

     B družstvo  2013/2014   6.miesto   jednotlivci - 10. Trojan M., 16.Trojan J., 31. Černický M., 

     C družstvo  2013/2014  16.miesto  jednotlivci - 7. Gajdoš J., 15. Červenák R., 20. Rezmuveš D.

     B družstvo  2014/2015    7.miesto  jednotlivci - 10. Trojan J., 16. Černický M., 24. Gajdoš J.

     B družstvo  2015/2016    2.miesto   jednotlivci - 2. Trojan M., 7. Trojan J., 10. Černický M.

 

6.liga Gemer:

     C družstvo  2014/2015    6.miesto  jednotlvci - 7. Romok O., 13. Černická A., 19. Mišina Š.

     C družsvo   2015/2016    4.miesto  jednotlici - 1. Romok O., 3. Černická A., 12. Ďurán M.

 

2.liga Spiš-Gemer  žiaci:

                        2015/216   6.miesto

                        

    Financie klubu:
   Za rok 2015 príjmi - dotácia z obce 1200 E

                                  -  2 %                    760 E

                       výdavky - 1340 E

Podrobný rozpis výdavkov nájdete - Dokumenty - Financie 2015.

Prevedená voľba výboru a kontrolóra: výbor - Galajda Juraj,JUDr Černický Maximilian, Ing Trojan Jozef st

                                                             kontrlór - Ing Brezňan Miloslav

Schválený návrh uznesenia.

Na záver predseda klubu poďakoval delegátom za účasť.

 

VÝBOROVÁ    SCHODZA                      24.5.2016

 Zvolený predseda klubu - Galada Juraj.

Členské na rok 2016 - 5 E, musí schváliť členská schôdza, prihlášky do konania členskej schôdze, členské do 30.8.2016.

Členská schôdza - dňa 27.7.2016 - Podsúlová.

Návrh súťaží - A družstvo mužov 4.liga Spiš-Gemer, B družstvo mužov 5.liga Gemer, C družstvo mužov 6.liga Gemer

                      -  žiaci 2.liga Spiš-Gemer.

Registračné preukazy - Romok O., Baláž Š. / prestup/

Zabezpečiť dopravu na zápasy, dresy pre žiakov, vylepšiť našu stránku.

 

 


     Návrh na zmenu stanov. Prečítať a pripomienky nahlásiť - Galajda.

 

 

 

 

S T A N O V Y

 

STOLNOTENISOVÉHO KLUBU GEMERSKÁ POLOMA

 

 

Článok 1

 

Základné ustanovenia

 

1. Stolnotenisový klub Gemerská Poloma v zmysle zákona č.83/1990 Zb. je dobrovoľným združením

    občanov, ktorí jej prostredníctvom vykonávajú záujmovú činnosť v telesnej výchove, v športe zo

    zameraním na stolný tenis.

 

2. Poslaním stolnotenisového klubu je vytvárať podmienky pre aktívne pôsobenie v oblasti stolného tenisu,

    najmä samotnou účasťou družstiev a jednotlivcov v organizovaných súťažiach, propagáciov a popularizá-

    ciov stolného tenisu medzi mládežou ako aj rozvojom trénerských a rozhodcovských kádrov.

 

3. Stolnotenisový klub je otvorenou samostatnou a nezávislou, nepolitickou spoločenskou organizáciov,

    vyvijajúcu svoju činnosť na demokratických princípoch.

 

4. Stolnotenisový klub sa môže dobrovoľne združovať do vyšších foriem združení za účelom obhajovania,

    riešenia a presadzovania spoločenských záujmov a potrieb.

 

5. Stolnotenisový klub je organizáciou s právnou subjektivitou.

    Sídlom je GEMERSKÁ POLOMA – 9.mája 660,   049 22.

 

6. Do stolnotenisového klubu môžu vstúpiť jednotlivci i záujmové skupiny, ktoré požiadajú o prijatie. O ich

    prijatí za podmienok rešpektovania týchto stanov rozhoduje výbor stolnotenisového klubu.

 

7. Každý člen má právo vystúpiť, osamostatniť sa, alebo požiadať o prijatie v inom klube, Svoj zámer oznámi

    vždy k 30.6. alebo 31.12. kalendárneho roka.

 

 

Článok 2

 

Hlavné úlohy

 

1. Stolnotenisový klub sa stará o rozvoj, prosperitu a ochranu záujmov svojich členov. Poskytuje odbornú a

     poradenskú službu.

 

2. Stolnotenisový klub vytvára ekonomické, materialno – technické, personálne a odborné podmienky na

    činnosť klubu ako celku.

 

 

Článok 3

 

Členstvo

 

 

1. Členstvo môže byť: a. individuálne

                                        b. kolektívne

                                        c. čestné

 

 

2. Individuálne členstvo v stolnotenisovom klube je dobrovoľné. Členom sa môže stať slovenský občan

     bez rozdielu politického presvedčenia a príslušnosti, náboženského vyznania, pohlavia a veku, aj

    cudzí štátny príslušník, ak má trvalé bydlisko v Slovenskej republike a súhlasí s týmito stanovami.

    O prijatí rozhoduje výbor stolnotenisového klubu na základe písomnej prihlášky, prijatie potvrdzuje

    členská schôdza.

 

3. Dokladom o členstve je platný členský preukaz, u mládeže do 14 rokov žiacky preukaz. Jeho platnosť

    je podmienená zaplatením členských príspevkov za bežný kalendárny rok do 30.6.

 

4. Individuálne členstvo zaniká vystúpením na vlastnú žiadosť, vyškrtnutím pre neplnenie základných

    členských povinností alebo vylúčením pre obzvlášť závažné previnenie nezlúčitelné s členstvom

    v stolnotenisovom klube. O vylúčení rozhoduje členská schôdza.

 

5. Člen stolnotenisového klubu má právo:

     - zúčastňovať sa podľa svojich potrieb, záľub alebo záujmov telovýchovných, športových a iných aktivít

       ako i ďalších kultúrno-spoločenských akcií usporiadaných stolnotenisovým klubom

     - zúčastňovať sa členských schôdzí

     - zúčastňovať sa na rokovaní orgánov na ktorých sa hodnotí jeho činnosť, správanie a chovanie

     - dávať podnety, návrhy a pripomienky a požadovať na ne do 30 dní odpoveď

     - mať aktívne a pasívne volebné právo, podmienkou byť volený do funkcie je odbornosť, kvalifikácia,

       bezúhonnosť a vek nad 18 rokov

 

6. Člen klubu má povinnosť:

     - dodržiavať stanovy stolnotenisového klubu, na ich základe vydané vnútorné predpisy, plniť úlohy,

       uvedomele dodržiavať disciplínu a zásady morálky spoločnosti

     - chrániť, opatrovať a zveľaďovať majetok

     - riadne a včas platiť členské a iné schválené príspevky a poplatky

 

7. Kolektívne členstvo vzniká uzavrením písomnej dohody obsahujúcej práva, povinnosti, rozsah a spôsob

    vzájomnej spolupráce. Kolektívnym členom môže byť i organizácia alebo inštitúcia mimo republiky.

 

8. Čestné členstvo môže stolnotenisový klub udeliť jednotlivcom, organizáciam alebo inštitúciam za osobné

    zásluhy o rozvoj stolného tenisu v obci. Čestný člen je od platenia členského príspevku oslobodený.

    Čestný členovia sa môžu zúčastňovať konferencie ako hostia.

 

9. Disciplinárne konanie a opatrenia ukladá stolnotenisový klub podľa Disciplinárneho poriadku Slovenského

     stolnotenisového zväzu.

 

 

Článok 4

 

Organizačné zásady a vnútorné vzťahy

 

1. Stolnotenisový klub sa vo svojej činnosti riadi všeobecne záväznými právnymi predpismi a predpismi,

     ktoré v súlade s ich stanovami vydáva Slovenský stolnotenisový zväz.

 

2. Výbor stolnotenisového klubu chráni záujmy klubu vo vzťahu k štátnym orgánom, združeniam a ďalším

     organizáciam a inštitúciam.

 

 

 

 

 

 Článok 5

 

Orgány stolnotenisového klubu

 

 

 

1. Orgánmi stolnotenisového klubu sú: a, konferencia

                                                                     b, výbor

                                                                     c, členská schôdza

                                                                     d, kontrolór

 

a, konferencia - je najvyšším orgánom stolnotenisového klubu

                          - počet delegátov dohodne výbor

                          - koná sa spravidla 1krát za 4 roky, zvoláva ju výbor najmenej 1 mesiac vopred

                          - na žiadosť 1/3 členov je predseda povinný zvolať mimoriadnu konferenciu do 30 dní

                          - konferencia je schopná rozhodovať a uznášať sa, ak je prítomná 2/3 väčšina pozvaných

                            delegátov, po 1 hodinovej čakacej dobe je konferencia uznášania schopná, ak je prítomná

                            nadpolovičná väčšina delegátov

                          - všetky záväzné rozhodnutia sa prijímajú kolektívne, pri ich prijímaní je potrebné mať

                            súhlas aspoň nadpolovičnej väčšiny prezentovaných delegátov v čase voľby

                          - uznáša sa o vzniku stolnotenisového klubu, názve a symbolike ako i o zániku a spôsobe

                            majetkového vyrovnania pri zániku klubu

                          - schvaľuje, mení alebo ruší stanovy stolnotenisového klubu

                          - volí výbor stolnotenisového klubu a kontrolóra na 4 ročné funkčné obdobie

                          - je oprávnená zrušiť alebo zmeniť rozhodnutie výboru stolnotenisového klubu ak je v rozpore

                            s platnými predpismi a stanovami stolnotenisového klubu

                          - je odvolacím orgánom v disciplinárnom konaní. Na platnosť uznesenia sa vyžaduje súhlas

                            3/5 väčšiny všetkých delegovaných zástupcov, ak sa nedohodne inak

 

b, výbor - schádza sa podľa potreby – spravidla raz za 3 mesiace

               - má 3 členov, volí zo svojich radov predsedu

               - je schopný rozhodovať a uznášať sa, ak je prítomná väčšina jeho členov, uznesenia sa prijímajú

                 väčšinov hlasov

               - stará sa o koordináciu činnosti, vykonáva poradenskú a servisnú činnosť, zastupuje stolnotenisový

                 klub na rokovaniach so štátnymi a ostatnými orgánmi, organizáciami a inštitúciami

               - rozdeľuje na základe schválených pravidiel prostriedky získané od štátu a ďalších organizácii i

                 jednotlivcov

               - ustanovuje likvidátora pre prípad zrušenia klubu dobrovoľným rozpustením

               - rozhoduje o výške členského na kaledárny rok

 

c, členská schôdza - zvoláva ju výbor 2 krát za rok

                                   - prerokúva správu výboru o činnosti a čerpaní rozpočtu za uplynulé obdobie

                                   - schvaluje plán činnosti a rozpočet pre nasledujúce obdobie

                                   - schvaluje správu kontrolóra

                                   - rozhoduje o vylúčení člena pri závažnom porušení stanov a predpisov

                                   - schvaľuje výšku členského na kalendárny rok

 

2. V mene stolnotenisového klubu sú oprávnený navonok vystupovať a konať výbor a predseda. Na platnosť

     písomného právneho úkonu vo finančných operáciach sa vyžaduje podpis dvoch oprávnených osôb.

 

 

Článok 6

 

Kontrolór

 

1. Je nezávislý individuálny orgán. Volí ho konferencia. Vykonáva revízie hospodárenia stolnotenisového

     klubu a o výsledkoch informuje príslušné orgány s návrhom na nápravné opatrenia. Za svoju činnosť sa

     zodpovedá konferencii. Má právo zúčastniť sa rokovaní orgánov stolnotenisového klubu s hlasom poradným.

 

 

Článok 7

 

Majetok a hospodárenie

 

1. Stolnotenisový klub má vo vlastníctve nehnuteľný a hnuteľný majetok potrebný na zabezpečenie vlastnej

    činnosti. Užíva na základe zmluvných vzťahov národný prípadne iný majetok o ktorý je povinný sa starať,

    chrániť ho a zveľaďovať. Nakladá s ním v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi a predpismi

    vyšších stolnotenisových orgánov a v súlade s nimi i s vlastnými prostriedkami.

 

2. Zdrojom majetku stolnotenisového klubu sú príjmy z členských a iných príspevkov, príjmy z telovýchovnej

    športovej, spoločenskej a ostatnej činnosti a ostatných povolených podnikateľských činností. Ďalej sú to

    dary, príspevky, dotácie za reklamy, prípadne iné príjmy. Prostriedky klubu možno použiť len na plnenie

    cieľa a činnosti v súlade s článkom 2.

 

 

Článok 8

 

Zánik združenia

 

1. O zániku združenia jeho zlúčením alebo dobrovoľným rozpustením rozhoduje výbor, ktorý menuje likvi-

    dátora / likvidačnú komisiu /.Likvidátor najskôr vyrovná všetky dlhy a záväzky a s likvidačným zostatkom

    naloží podľa rozhodnutia výboru. Zánik združenia treba oznámiť do 15 dní po ukončení likvidácie

    Ministerstvu vnútra SR.

 

 

Článok 9

 

Záverečné ustanovenia

 

1. Tieto stanovy schválilo valné zhromaždenie dňa 15.10.1997. Ich výklad vykonáva výbor stolnotenisového

     klubu. Nadobúdajú účinnosť dňom registrácie alebo splnenia oznamovacej povinnosti.

 

2. Veci neupravené týmito stanovami sa riadia všeobecne záväznými prepismi stolnotenisového klubu

     vydanými po dohode so Stolnotenisovým zväzom SR.


                                  P O Z V Á N K A

 

    

                               Výbor stolnotenisového klubu Vás pozýva na

 

                               valné zhromaždenie – volebné dňa 14. 05. 2016

                              

                               o 11.00 hod. v zasadačke obecného úradu. 

 

              Program: 1. Otvorenie

 

                               2. Schválenie programu

 

                               3. Schválenie rokovacieho a volebného

                                   poriadku – návrh zmeny stanov

 

                              4. Voľba volebnej komisie

 

                              5. Správa o činnosti klubu

 

                              6. Diskusia

 

                              7. Správa volebnej komisie

 

                              8. Voľby do výboru klubu

 

                              9. Návrh uznesenia

 

                            10. Záver

 

     Záujemcovia o prácu vo výbore sa môžu prihlásiť u členov výboru do začiatku valného zhromaždenia.

 

 

 

                                       výbor STK

 

...............................................................................................................................................................................................................

 



 

  VÝSLEDOK:

 

 4.liga Spiš - Gemer   22.kolo            STK Gemerská Poloma A - ŠK Jablonov n/T B               17 : 1

  body - Trojan J. 4,5 , Trojan M.4,5 , Leitner W. 4,5 , Baláž Š. 3,5

            - Herczeg An. 1

 

                                                                                                                                                             

  Konečná tabuľka:   5.miesto  STK Gemerská Poloma A         22     11      3      8         217 : 179           47

 

                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                

   Úspešnosť jednotlivcov:    3.miesto   Trojan Michal               84      67      17                 224 : 95           79,76 %

                                                20.miesto  Leitner Walter               84      51      33                 186 : 141          60,71 %

                                                30.miesto  Trojan Jozef                 71      34      37                 130 : 140          47,89 %

                                                33.miesto  Baláž Štefan                64      27      37                 106 : 127           42,19 %

                                                41.miesto  Černický Maximilian    45      15      30                  68 : 100           33,33 %

                                                                  Gajdoš Jaroslav            4        1        3                     6 : 9               25,00 %

 

 

.......................................................................................................................................................................................................


Výsledky:

 

 4.liga Spiš-Gemer - 21.kolo  ŠK Henckovce A - STK Gemerská Poloma A                8 : 10

 body - Šramko B. 4, Breznen Ľ. 2, Kušnier J. 2

          - Trojan J. 3,5 , Trojan M. 3,5 , Leitner W. 1,5 , Baláž Š. 1,5

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Výsledky:

 

 

03.04.2016

  20.kolo    4.liga Spiš-Gemer      STK Gemerská Poloma A - ŠK MPC  Spišská Nová Ves A                 12 : 6

   body - Leitner 4,5 , Trojan M. 4,5 , Trojan J. 2,5 , Baláž 0,5

           Cisko 2, Mlynarčík 2, Hadidom 1, Vronč M. 1

 


 

 


 

Výsledky:

 

 

11.03.2016

  18.kolo    5.liga Gemer          STK Honce A  -  STK Gemerská Poloma B                     8 : 10

   body - Gallo P. 3, Džubák J. 2, Repiský R. ml 2, Ambrus F. 1

            - Trojan M. 4,5 , Černický M. 2,5 , Černická A. 1,5 , Trojan J. 1,5

 

   V konečnej tabuľke sme obsadili 2.miesto, za Honcami A. Pri rovnosti bodov rozhodli vzájomné zápasy: 

                                STK Gemerská Poloma B - STK Honce A                 7 : 11

                                STK Honce A - STK Gemerská Poloma B                 8 : 10

 

       

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

13.03.2016

  19.kolo    4.liga Spiš-Gemer      OŠK Arnutovce  -  STK Gemerská Poloma A                   13 : 5

   body - Solár 4,5 , Farkašovský 3,5 , Gardošík 3,5 , Dzurila 1,5

            - Leitner W. 3, Baláž Š. 1, Trojan J. 1

 

 

 


 

Výsledky: 18.kolo 4.liga Spiš  Gemer

                  17.kolo 5.liga Gemer

                 

                   4.urnaj - 2.liga žiaci Spiš-Gemer

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 04.03.2016    5.liga Gemer              17.kolo   STK Gemerská Poloma B - MSTO Dobšiná              12 : 6

 body- Trojan M. 4,5 , Trojan J. 4,5 , Černický M. 2,5 , Černická A. 0,5

         - Záhoranská 2, Záhoranský 1, Hutník 1, Trenka 1, Leško 1

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

05.03.2016     2.liga starší žiaci Spiš-Gemer    4.turnaj   Spišské Vlachy

 

 Výsledky:

 Tengely M. - Fabišík L.     2 : 3                              Ferenčík M. - Zahoranský                   0 : 3

                    - Sopka           0 : 3                                                    - Mrovčák                       0 : 3

                    - Čižmár          3 : 1                                                    - Fabišíková                   0 : 3

                    - Kozáková      3 : 0                                                    - Tomčíková                   3 : 0

                    - Ferenčík        3 : 0                                                    - Tengey M.                   0 : 3

                    - Vytykač         0 : 3                                                    - Klučárová                     0 : 3

                    - Bartoš           2 : 3

 

Blaško P.M. - Bartoš            0 : 3                                Blaško S. - Kacvinský                      0 : 3                   

                     - Mušuta           0 : 3                                                  - Mach                             0 : 3

                    - Nemčík           0 : 3                                                   - Slamený                       0 : 3

                    - Klúčarová        0 : 3                                                  - Vytykač                         0 : 3

                    - Tomčíková      3 : 0                                                  - Kozáková                      1 : 3

                    - Kozáková        3 : 2                                                  - Tomčíková                    3 : 1

                    - Baško S.         3 : 1                                                   - Baško M. P.                  1 : 3

 

  Poradie:  12. Tengely M.

                  16. Ferenčík M.

                  17. Blaško P.M.

                  19. Blaško S.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 06.03.2016    4.liga Spiš - Gemer   18.kolo   STK Gemerská Poloma A - STŠK Obec Hrabušice        8 : 10

 body - Leitner W. 3, Trojan M. 2, Trojan J. 2, Černický M. 1

          - Tkáč 4,5 , Hodák 3,5 , Novýsedlák 1,5 , Popadič 0,5

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 


 

 V ý s l e d k y:

 

  26. 02. 2016  

 

   5. liga Gemer    16. kolo     ŠK Henckovce B  -  STK Gemeská Poloma B                         4 : 14

   body - Trojan M. 4,5 , Trojan J. 4,5 , Černický M. 3,5 , Černická A. 1,5

            - Murza Š. 2, Fafrák I. 1, Zaiba J. 1

...........................................................................................................................................................................

 

 

 26. 02. 2016   PLAY OFF  6. liga - bolo zrušené

...........................................................................................................................................................................

 

   

 28. 02. 2016

 

  4. liga Spiš - Gemer   17.kolo     ŠK Harichovce  -  STK Gemerská Poloma A                     8 : 10

  body - Hrušovský 4, Petruška 3, Novák 1

           - Trojan M. 3,5 , Leitner W. 2,5 , Baláž Š. 2,5 , Trojan J. 1,5

............................................................................................................................................................................

 

 

 


 

  V ý s l e d k y                            

 

   19.2.2016        

     

     5.liga Gemer -  15.kolo      TJ Lokomotíva Dedinky  -  STK Gemerská Poloma B                     8 : 10

      body - Čarnoký 2,5 , Tokoly I. st 2, Šipula 2, Németh 1,5                                      

               -  Černický M. 4, Trojan M. 3,5 , Trojan J. 1,5 , Černická A. 1

                 

    21.2.2016

 

     4.liga Spiš - Gemer  -  16.kolo      STK Gemerská Poloma A  -  S.T.K. Plešivec A                  15 : 3

      body - Trojan M. 4,5 , Leitner W. 4,5 , Černický M. 3,5 , Trojan J. 2,5                                                  

               -  Bakoš N. 2, Drenko 1                            

 

     


     

  11.2.2016

   6.liga Gemer    14.kolo     STKGemerská Poloma C - STK Sokol Krásnohorské Podhradie       13 : 5

    body - Romok O. 4,5 , Ďurán M. 3,5, Černická A.3, Petergáč 2

 

                                                                             

   12.2.2016

  5.liga Gemer   14.kolo     S.T.K. Plešivec B  -  STK Gemerská Poloma B                                     7 : 11

   body - Trojan M. 3,5 , Trojan J. 3,5, Černická A. 2,5 , Černický M. 1,5

 

                     

  13.2.2016

  2.liga starí žiaci    3.turnaj    BBF Spišská Nová Ves

   Výsledky:     Tengely Matej - Gábrišová                                     0 : 3

                                                 - Pačnár                                          0 : 3

                                                 - Širgel                                             3 : 0

                                                 - Kacvinský                                     3 : 0

                                                 - Klúčarová                                      2 : 3

                                                 - Nemčíková                                   3 : 2

                                                 - Vytykač                                         3 : 2

                     Blaško Samuel  - Frankovič                                      1 : 3

                                                 - Németh                                         0 : 3

                                                 - Fabišík                                          0 : 3

                                                 - Klučarová                                      0 : 3

                                                 - Kozáková                                      2 : 3

 Jednotlivci - 17.miesto  Tengely Matej,  29.miesto  Blaško Samuel

 Družstvo  -  7.miesto

 

14.2.2016

4.liga Spiš-Gemer 15.kolo    TJ Baník Mlynky  -  STK Gemerská Poloma A                               8 : 10

body - Trojan M. 4,5 , Trojan J. 2,5 , Baláž Š. 1,5 , Leitner W. 1,5

 

 

 

 


Víťazstvo na turnaji v Plešivci.

Turnaj družstiev v Plešivci.

Dňa 12.septembra sme sa zúčastnili turnaja družstiev v Plešivci, ktorý A družstvo vyhralo.

Reprezentovali nás –

 A družstvo – Trojan Michal, Trojan Jozef, Leitner Walter

 B družstvo – Gajdoš Jaroslav, Černická Anna, Černický Maximilian a Ďurán Miloslav posilnil Betliar.

Výsledky v skupinách:

 

A družstvo –

STK Gemerská Poloma A – Tatran Betliar 3:0
Leitner - Ďurán 3:0
Trojan M. – Lipták O. 3:0
Trojan J., Trojan M. – Šebesta ml, Lipták O. 3:0
STK Gemerská Poloma A – STK Plešivec C 3:0
Leitner - Drenko 3:0
Trojan M. – Molnár 3:0
Trojan J., Leitner - Kamenský, Drenko 3:0

V skupine sme obsadili 1.miesto.

 

B družstvo –

STK Gemerská Poloma B – ŠKST Gočovo 3:0
Gajdoš – Bobrík 3:0
Černický - Rochfaluši 3:2
Černická, Černický – Naňo, Bobrík 3:1
STK Gemerská Poloma B – STK Plešivec A 1:3
Gajdoš – Oleár 2:3
Černický – Šofranko 3:0
Černická,Černický – Nemčok, Oleár 0:3
Gajdoš – Nemčok 2:3

V skupine sme obsadili 2.miesto.

Turnaj pokračoval druhou časťou – tzv pavúk.

 

Štvrťfinále:

 

STK Gemerská Poloma A – STK Plešivec B 3:1
Leitner - Pulen 3:0
Trojan M. – Slovik 3:0
Trojan J.,Trojan M. – Drenko, Pulen 1:3
Leitner - Drenko 3:0
STK Gemerská Poloma B - STK Honce 1:3
Gajdoš - Ambrus 0:3
Černický - Gallo P. 1:3
Černická, Černický – Repiský ml, Gallo P. 3:1
Černická - Ambrus 1:3

 

Semifinále:

 

STK Gemerská Poloma A - STK Honce 3:0
Trojan M. - Gallo P. 3:2
Leitner - Ambrus 3:0
Trojan J., Trojan M. - Repiský ml, Gallo P. 3:0

 

Finále:

 

STK Gemerská Poloma A - ŠK Jablonov n/T 3:2
Leitner - Balázs ml 0:3
Trojan M. - Herczeg Att. 3:0
Trojan J., Leitner - Balázs st, Herczeg Att. 3:2
Trojan J. - Balázs ml 0:3
Trojan M. - Balázs st 3:1

 

Chat - STK Gemerská Poloma
Prihlásiť sa:
© STK Gemerská Poloma
„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich