Žiaci


2.liga starší žiaci Spiš - Gemer

2015/2016

 

1.turnaj v Gemerskej Polome

 

  Výsledky: 

 

                                               Skupina                                                              Pavúk

  Ferenčík Matúš  -  Mušuta R.                        0 : 3                              -  Čižmár P.                  2 : 3         

                               -  Širgel Š.                          2 : 3                              - Frankovič M.              0 : 3

                               -  Nemčík B.                       0 : 3

                               -  Franko F.                        0 : 3

 

  Tengely Matej      -  Fabišík L.                         1 : 3                               - Čižmár P.                 3 : 0

                                - Čižmár P.                          3 : 1                              - Mach P.                    0 : 3

                                - Sopka M.                          0 : 3                               - Vytykač V.                3 : 2

                                - Záhoranský Š.                  0 : 3

                                - Vytykač V.                         3 : 1

 

  Blaško Marek Patrik  -  Slamený L.                 0 : 3                              -  Frankovič M.            0 : 3

                                       -  Fabišík L.                   0 : 3                               -  Moskaľ S.                 1 : 3

                                       -  Moskaľ S.                  2 : 3

                                       -  Mrovčák M.                0 : 3   

 

  Blaško Samuel    -  Gabrišová G.                     0 : 3                              -  Čižmár P.                  0 : 3

                                -  Frankovič M.                     0 : 3                              -  Frankvič M.               0 : 3

                                -  Ivančáková S.                   0 : 3

                                -  Hajduk A.                          0 : 3

                                -  Mach P.                             0: 3 

 

  Umiestnenie jednotlivcov:                                           

 18. miesto - Tengely Matej              16 bodov

 23. miesto - Ferenčík Matúš           13 bodov

 26. miesto - Blaško Marek Patrik     8 bodov

 27. miesto - Blaško Samuel                  -

 

Umiestnenie družstva

1. STO Letanovce                              1     78     7
2. Oriešky Lieskovany                       1     77     6
3. ŠKST Spišské Vlachy                    1     69     5
4. TJ Baník Smolník                           1     55     4
5. TJ Geológ Rožňava                        1     51     3
6. STK Gemerská Poloma                1     48     2
7. STO BBF Spišská Nová Ves          1     27     1

 

 

 

2. turnaj v Letanovciach

 

Umiestnenie jednotlivcov

15. miesto - Ferenčík Matúš           17 bodov

18. miesto - Tengely Matej             15 bodov

23. miesto - Blaško Patrik Marek    10 bodov

25. miesto - Blaško Samuel                  -

 

Umiestnenie družstva                                                                    Po 2.turnaji

1. Oriešky Lieskovany                         1     84     7                        1. Oriešky Lieskovany              2     161     13
2. ŠKST Spišské Vlachy                      1     71     6                        2. STO Letanovce                     2     145     12
3. STO Letanovce                                 1     67     5                       3. ŠKST Spišské Vlachy           2      140    11
4. TJ Geológ Rožňava                          1     64     4                       4. TJ Geológ Rožňava               2      115     7
5. TJ Baník Smolník                              1     51     3                       5. TJ Baní Smolník                    2      106     7
6. STK Gemerská Poloma                   1     42     2                       6. STK Gemerská Poloma       2       90      4
7. STO BBF Spišská Nová Ves            1     36     1                       7. STO BBF Spišská Noá Ves   2       63      2

 

3.turnaj  BBF Spišská Nová Ves

 

                                             Skupina                                                              Pavúk

 Tengely  Matej  -  Gábrišová               0 : 3                                  -  Kacvinský                 3 : 0

                             -  Pačnár                   0 : 3                                  -  Klúčarová                 2 : 3

                             -  Širgel                     3 : 0                                  -  Nemčíková               3 : 2

                                                                                                        -  Vytykač                    3 : 2

 

  Blaško Samuel -  Frankovič                 1 : 3                                -  Kozáková                  2 : 3

                             -  Németh                    0 : 3

                             -  Fabišík                     0 : 3

                             -  Klúčarová                 0 : 3   

 

  Umiestnenie jednotlivcov:

                                               17.miesto   Tengly Matej

                                                29.miesto   Blaško Samuel

  Družstva                                                                                          Po 3.turnaji

1. Oriešky Lieskovany                        1     77      7                             1. Oriešky Lieskovany                3     238     20
2. STO Letnovce                                 1     74      6                             2. STO Letanovce                       3     219     18
3. TJ Geológ Rožňava                        1     69      5                             3. ŠKST Spišské Vlchy               3      207     15
4. ŠKST Spišské Vlahy                       1     67      4                             4. TJ Geológ Rožňava                 3     184     12   
5. TJ Baník Smolník                            1     54      3                             5. TJ Baník Smolník                    3     160     10
6. STO BBF Spišská Nová Ves          1     41      2                             6. STK Gemerská Polma           3      118      5

 7. STK Gemerká Poloma                   1     28      1                            7. STO BBF Spišská Nová Ves   3     104      4

 

 

   4.turnaj   Spišské Vlachy

 

 Výsledky:

 Tengely M. - Fabišík L.     2 : 3                              Ferenčík M. - Zahoranský                   0 : 3

                    - Sopka           0 : 3                                                    - Mrovčák                       0 : 3

                    - Čižmár          3 : 1                                                    - Fabišíková                   0 : 3

                    - Kozáková      3 : 0                                                    - Tomčíková                   3 : 0

                    - Ferenčík        3 : 0                                                    - Tengey M.                   0 : 3

                    - Vytykač         0 : 3                                                    - Klučárová                     0 : 3

                    - Bartoš           2 : 3

 

Blaško P.M. - Bartoš            0 : 3                                Blaško S. - Kacvinský                      0 : 3                   

                     - Mušuta           0 : 3                                                  - Mach                             0 : 3

                    - Nemčík           0 : 3                                                   - Slamený                       0 : 3

                    - Klúčarová        0 : 3                                                  - Vytykač                         0 : 3

                    - Tomčíková      3 : 0                                                  - Kozáková                      1 : 3

                    - Kozáková        3 : 2                                                  - Tomčíková                    3 : 1

                    - Baško S.         3 : 1                                                   - Baško M. P.                  1 : 3

 

  Poradie:  12. Tengely M.

                  16. Ferenčík M.

                  17. Blaško P.M.

                  19. Blaško S.

 

Družstva                                                                                              Konečné poradie

1. Oriešky Lieskovany                        1     78      7                             1. Oriešky Lieskovany                 4     316     27
2. STO Letnovce                                 1     76      6                             2. STO Letanovce                        4     295     24
3. ŠKST Spišské Vlachy                    1     73      5                              3. ŠKST Spišské Vlchy               4     280     20
4. STO BBF Spišská Nová Ves         1      52      4                             4. TJ Geológ Rožňava                 4     220     13   
5. STK Gemerská Poloma                 1      50      3                            5. TJ Baník Smolník                     4     209     12
6. TJ Baník Smolník                           1      49      2                             6. STK Gemerská Polma            4     168      8

 7. TJ Geológ Rožňava                       1      36     1                              7. STO BBF Spišská Nová Ves   4     156      8

Chat - STK Gemerská Poloma
Prihlásiť sa:
© STK Gemerská Poloma
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat